Kombi Yedek Parça

Kombi Yedek Parça

Çözüm Teknik Kombi Servisi firması olarak; teknik destek hizmetini de sağlamış olduğumuz Airfel, Ariston, Arçelik, Baymak, Bosh, Buderus, Demirdöküm, Eca, Ferroli, İmmergas,Protherm, Vaillant ve Viesman kombilerinin hemen hemen tüm modellerine orjinal yedek parça sağlamaktayız. Yedek parça fiyatlarımız sektördeki alış hacmimizin büyüklüğünden dolayı sürekli stoklu olarak çalışan firmamız tedarik konusunda bugüne kadar hiç bir problem yaşamamıştır.

Toplu yedek parça alımı ve stoklu çalışma yöntemimizle kurdan etkilenmiyor, kaliteyi en uygun fiyat ile evinize getiriyoruz. Kombi yedek parçaları tedariği konusunda geniş bir marka ağına hitap eden Çözüm Teknik Kombi Servisi firmamız alanında kendini ispatlamıştır.

Kombi yedek parça satışımızı Çerkezköy'de bulunan adresimizde yapmamıza rağmen, saha elemanlarımızın Tekirdağ bölgesi sürekli aktif olarak faaliyette olması parçanın kombinize montaj sürecini hızlandırıyor bu konudaki oluşacak mağduriyetinizi hızlı bir şekilde gideriyor.

Arıza tespitini direk kombi başında yapıp, eğer sorunlu parça tamir ile geçiştirilecek gibiyse ilk önce bu alternatif önerilir. Eğer aynı arızanın defaatle daha önce verdiği ve bir türlü giderilemediği durumlarda artık tamiri mümkün olmayan parçalar, kombinizde ki diğer aksamlara da zarar vermesin diye sökülür ve Çözüm Teknik Kombi Servisi farkıyla en kaliteli orjinal yedek parça garantili olarak yerine takılır.

Kombi Yedek Parça