Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi servisi hizmetimizi; Çerkezköy,Çorlu,Saray,Veliköy Kapaklı, Kızılpınar ve Karaağaç gibi geniş bir bölgeye yayarak ekonomik fiyatlarımızla kaliteden ödün vermeden yerine getirmekteyiz.

Çerkezköy Kombi Montajı

Çerkezköy bölgesinde tüm marka ve model kombi montaj işleriniz anlaşmalı yetkili servislerimiz tarafından garanti kapsamında gerçekleşmektedir. Tüm marka kombilerin montaj işlemi birbirinden bağımsız ve farklıdır. Kombi montajı projeye bağlı ve uygunluk çerçevesinde yapılmalıdır. Yapılan tüm bağlantı elemanları ve bağlantı noktaları çok iyi kontrol edilmelidir. Tesisat bağlantıları yapıldıktan sonra kaloriferlere su verilmeli, gaz bağlantısı yapılmalıdır. Kombi yoğuşmalı ise mutlaka yoğuşma giderinin yapılması gerekmektedir.

Çerkezköy Kombi Tamiri

Kombi tamiri işleriniz mutlaka uzman kombi teknik servisleri tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir. Tüm marka kombilerin yedek parça ve çalışma sistemleri farklı olması nedeniyle özellikle kombi markanızın uzmanı teknik elemanları tarafından yapılmalıdır. Çerkezköy kombi servisi, vermiş olduğu tüm servis hizmetlerini uzman ekipler tarafından ve garantili vermektedir.

Çerkezköy Kombi Bakımı

Genel olarak bütün markalarda ortak zorunluluk, periyodik kombi bakımı yapılmasıdır. Kombinizin daha verimli ve uzun ömürlü olmasının en önemli kuralı kombi bakımlarınızın zamanında yapılmasından geçmektedir. Mutlak belirtilmesi gereken en önemli detay ise, kombinizin markası ne ise o markanın uzman servisi tarafından bakımların yapılması zorunluluğudur. Çünkü kombilerin tamamı mantık olarak aynı düzende çalışsa bile sistem ve yedek parça olarak farklı düzeneklerdedir.

Çerkezköy Kombi Servisi hizmetleri verdiğimiz kombi markaları

Arçelik, Ariston, Alarko, Airfel, Baymak, Beko, Bosch, Buderus, Demirdöküm, ECA, Vaillant, immergas,Falke,Arçelik,Beko,Fellini,Baykan,Ferroli,Viessmann gibi lider markaların tümüne servis hizmeti vermekteyiz.

Kombi Servisi