KOMBİ YEDEK PARÇA

KOMBİ YEDEK PARÇA

18 Eylül

Çözüm Teknik Olarak Yaklaşık 13 yıldır Çerkezköy de  Hizmet vermekte olan firmamız.Kombi Servisi ve Kombi Yedek  Parça tedariki sağlamaktadır. Bütün marka kombilerin yedek parçası mevcuttur. Yedek parça ile beraber aynı zamanda servis hizmeti de sağlamaktayız.  

Adres: Çerkezköy Fevzipaşa Mah Bahar soksak 14/16 Çözüm Teknik Kombi Yedek Parça

Airfel kombi yedek parça.             

 Ariston kombi yedek parça.       

Arçelik kombi yedek parça.

Baymak kombi yedek parça.

Bosch kombi yedek parça.

Buderus kombi yedek parça.

Demir Döküm kombi yedek parça.

Eca kombi yedek parça.

Ferroli kombi yedek parça.

İmmergas kombi yedek parça.

Vaillant kombi yedek parça

Viessman kombi yedek parça.Kombi bakım, onarım ve temizlik hizmetini her yıl kış ayına gelmeden önce yaptırmanız gerekiyor.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kombinize her yıl bakım yaptırmanız için işte birkaç neden:

Emniyet

Bir kombi servisi, mühendise karbon monoksit sızıntısı gibi güvenlik sorunlarını belirleme fırsatı verir. Karbon monoksit, hızlı bir şekilde beyin hasarına ve bazı durumlarda ölüme neden olabilen kokusuz ve renksiz bir gazdır. Kombinizin düzgün çalışmadığından endişeleniyorsanız, örneğin alevin mavi yerine turuncuysa, yıllık hizmetinizin süresi henüz gelmemiş olsa bile bir kombi servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Isıtma Faturalarını Düşük Tutun

Bir kombi yaşlandıkça daha az verimli hale gelebilir, bu da evinizi ısıtmak için daha fazla yakıt kullanması gerektiği anlamına gelir ve bu da size daha fazla paraya mal olur. Yıllık bir servis, tüm bileşenlerin mümkün olan en iyi durumda olmasını sağlayacak ve daha uzun süre daha yüksek bir verimlilik düzeyi sunacaktır.

Arızaları Önleyin

Biraz paradan tasarruf etme umuduyla kombinize bakım yaptırmaktan vazgeçmek kolay olabilir, ancak uzun vadede bir kombi servisi enerji faturalarınızı düşük tutmanıza yardımcı olacak ve olası bir arızayı gerçekleşmeden önce tespit ederek sizi kurtaracaktır. bir kombi arızasından ve ağır bir onarım faturasından önleyecektir.


Yorum Ekle